Zespół R-max :Natalia Ołów i Mariusz Zalewski- dwoje ludzi, którzy od najmłodszych lat interesowali się muzyką. Na początku grywali w różnych Formacjach na imprezach okolicznościowych i dla własnego hobby.

Samozaparcie, talent i miłość do muzyki spowodowały, że w roku 2017 zdecydowali się zaistnieć na polskim rynku disco- polo i z ich inicjatywy

powstał zespół "R-Max". (Rozrywka  na Maxa)
Swoją przygodę zaczęli od klipu "Kiedy Cię zobaczę",

który na YouTube pod koniec roku 2018 został wyświetlony ponad 250 tys razy!
W 2018 r. Natalia i Mariusz nie próżnowali- wybrali się w trasę koncertową ,

Odwiedzając wiele miejsc w Polsce. Zatrzymali się na dłużej na  Półwyspie helskim,

gdzie przy okazji występów scenicznych, nagrali kolejny 

teledysk do piosenki "Lubić czy nie lubić",

który pod koniec 2018r został wyświetlony ponad 315 tys razy.

 

   W grudniu 2018 roku powstał klip do ich najnowszego hitu- "Chcę patrzeć w Twoje oczy",

który w ciągu miesiąca od premiery osiągnął ok 200 tys wyświetleń i zainteresowanie nim cały czas rośnie. W tym klipie zgodziła się wystąpić jedna ze znanych już postaci z teledysków Disco Polo Pani Monika, główna bohaterka Piosenki Grupy Akcent „ Przez twe oczy zielone” . Od momentu publikacji  Teledysk „Chcę patrzeć w Twoje oczy” trafia na różnego rodzaju Playlisty Internetowe, Radiowe i Telewizyjne. Został on również opisany między innymi na regionalnej stronie Mińska Mazowieckiego, w którym kręcony był w/w klip.


   Zespół R-max, razem z Radiem Vox fm i POLO TV brali udział w Festiwalu DiscoPOLOWANIE 2018/2019 w którym przeszedł do finału a wiosną 2019r R-max będzie walczył o pierwsze miejsce .

 

   Przeboje Zespołu R-max miały swoje premiery w radiach regionalnych, dla których również udzielali wywiadów, ponadto  na swoim fanpage'u na Facebooku często organizuje różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

 

   Po wakacjach w 2018 r Mariusz i Natalia zaczęli pojawiać  na imprezach okolicznościowych takich jak wesela i bale jako gwiazdy wieczoru.

Okres zimowy rozpoczęli występami klubowymi, a publiczność bawiła się z nimi w klubach takich jak Explosion Club Warszawa i Mega Music Wilga.

 

Oprócz tego członkowie R-max mają dobre i otwarte serca dla najbardziej potrzebujących, ponieważ bezinteresownie i chętnie grywają na Koncertach charytatywnych.

Na swojej płycie R-max posiada 7 utworów a na początku 2019r dojdą do zestawienia kolejne 4 utwory.

Rok 2018r był dla zespołu pracowity a zakończył się sylwestrowym występem plenerowym. Obecnie Zespół planuje trasę koncertową na rok 2019 a w ich ofercie koncertowej na początek tego roku, znajduje się ponad 50 minut odlotowej zabawy.

O NAS